blog-image

SAUCONY

125 let inovací, vytrvalosti a přesvědčení. To je značka Saucony ve světe lidí, kteří chtějí od života více. Společnost Saucony byla založena v roce 1898 ve městě Kutztown v Pennsylvánii. Od té doby jsme zůstali věrni sportu. Sportovního ducha vkládáme do každého produktu a zveme miliony lidí, aby běhali s námi.
Saucony Performance pomáhá udržet tempo. Saucony Originals nám pomáhá udávat směr. Společně tvoří jeden celek Saucony.

Značka Saucony má v nabídce nespočet modelů pro silniční a trailový běh. My jsme pro vás vybrali 5 nejatraktivnějších trailových modelů pro co nejlepší výsledky na závodě Hory Bory.

ENDORPHIN EDGE

PŘIROZENÝ POCIT NEPŘIROZENÉ RYCHLOSTI
Intuitivní a flexibilní deska z karbonových vláken Carbitex AXF3 vás zrychlí, aniž byste ztratili kontakt s terénem pod sebou.
HLAVNĚ KLID A NOHY V SUCHU
Lehká síťovina na svršku s vyšší absorbcí a rychlejším odpařováním aktivně odvádí vlhkost od noh a udržuje vás v chladu a suchu.
VÝKON O ÚROVEŇ VÝŠ
S příjemným dropem 6mm, vhodném na delší trasy a přilnavou podrážkou PWTRAC, máte vše, co potřebujete k tomu, běžet dál a rychleji.

RIDE 15 TR GTX

BĚH BEZ HRANIC
Model RIDE 15 TR stojí mezi silnicí a terénem a nechá vás vybrat si svou vlastní cestu. Pohodlí a pružnost na každém kroku ve všestranném modelu. Nezáleží na tom, kudy se vydáte, RIDE 15 TR GTX zvládne vše. Každopádně VY jste připraveni.
LEHČÍ. MĚKČÍ. RYCHLEJŠÍ.
Měkčí složení pěny PWRRUN vám dodá vice tlumení při menší hmotnosti pro vaše pohodlné běhy v terénu i na silnici.
POHODLÍ NA CESTY
Zkosená mezipodešev s vyšší porcí tlumení zajistí snadný krok od paty ke špičce.


ENDORPHIN RIFT

RYCHLOST, KTEROU POTŘEBUJETE NA STEZKY
Plnou parou vpřed. Model Endorphin Rift má díky tlumení PWRRUN PB s vysokým kilometrovým záběrem a technologií SPEEDROLL pořádnou sílu. Rychlá, lehká a spontánní, jak jen může být. Tato zdobená rychlostní bota si poradí s jakýmkoli terénem, do kterého se vrhnete. 
ZLEHKA A RYCHLE
Tlumení PWRRUN PB vám poskytne pocit lehkosti s maximální návratností energie.
OVLÁDNĚTE STEZKY
Díky podrážce PWTRAC pro přilnavost a agresivním špuntům pro trakci máte jistotu, kterou potřebujete, abyste se vydali do terénu.

ENDORPHIN TRAIL

TERÉNEM SKRZ NASKRZ
Pokud se chcete cítit rychle a neohroženě, Endorphin Trail je bota přesně pro vás. Lehoučká, ale maximálně tlumená s PWRRUN PB, vás pohání nahoru, dolů i přes ty nejnáročnější stezky a posouvá rychlost na zcela novou úroveň.
VYSOKÁ PŘILNAVOST
Tenká, ale mohutná podrážka PWTRAC se špunty nakonfigurovanými pro výběhy i seběhy je vše, co potřebujete pro jistotu v terénu.

PEREGRINE 13

VYRAZTE NA STEZKY. KAŠLETE NA RYCHLOSTNÍ LIMITY
Pro všechny, kteří se rádi pohybuji na hraně. K dosažení dokonalého off road zážitku nenechá model Peregrine 13 nic za sebou. Tlumený pěnou PWRRUN a vybaven pevnými gripy v podrážce, je vše, co potřebujete k tomu běžet dále, rychleji.
PEVNÉ ŠPUNTY. SILNÁ TRAKCE
Podešev z pryžové hmoty PWTRAC a rozšířené ochrany v podešvi zajišťuje maximální trakci a přilnavost v blátivém terénu.